پاسخ ما به کووید-19

شرکت صنایع سلولزی ماریناسان,دستمال سافتلن,دستمال نانسی,تولید کننده نوار بهداشتی,نوار بهداشتی,دستمال کاغذی,مارینا پخش هستی,بهترین نوار بهداشتی,پوشک بچه,بهترین پوشک بچه,پوشک بارلی,پوشک مرسی,دستمال مرطوب,بئاتریس,نوار بهداشتی بئاتریس,سافتلن,دستمال سافتکس,سافتکس,ماریناسان,شرکت ماریناسان,تولید کننده ی پوشک ,شرکت نوار بهداشتی آلاوه,نوار بهداشتی آلاوه

شرکت صنایع سلولزی ماریناسان

پنج‌شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۲:۳۴ ۰ نظر ۱۵۲۰ بازدید

پاسخ ما به کووید-19

ویروس کرونا که این روزها گسترش فراوانی را در کشور داشته است، باعث نگرانی اذهان عمومی گشته و استرس زیادی را به مردم کشور وارد نموده است . خوشبختانه با رعایت نکات بهداشتی و مراقبتی ساده می توان جان خود را نجات داد و ویروس‌ها را از خود دور کرد. با شست‌وشو و ضدعفونی کردن درست دست‌ها و سطوح با مواد شوینده، می‌توان ویروس‌هایی که روی سطح دست و صورت و یا سطوح مختلف هستند، از بین برد. زیرا ویروس را چربی احاطه کرده است و این مواد شوینده چربی را نابود می‌کنند و ویروس را از بین می‌برند.
ضدعفونی کردن و شست‌وشوی مرتب دست‌ها مهمترین و در عین حال ساده‌ترین راه مقابله با ویروس کووید 19 به حساب می‌آید.
اما خیلی وقت‌ها مانند زمان‌هایی که در رفت‌وآمدها و اماکن عمومی هستیم پیش می‌آید که به آب و صابون دسترسی نداشته باشیم. از طرفی حمل ضدعفونی‌کننده حاوی الکل مایع معضلات خاص خود مانند امکان شعله‌ور شدن و یا ریختن آن را به همراه دارد.
از این رو شرکت ماریناسان اقدام به تولید دستمال مرطوب ضدعفونی کننده دست با برند آلاوه نمود.
دستمال مرطوب آلاوه، مشکلات نگهداری الکل مایع را ندارد و همیشه در دسترس است. در جیب شلوار و کیف به راحتی جای می‌گیرد و همیشه می‌توان آن را در خودرو یا محل کار نگهداری کرد.
این محصول حاوی گلیسیرین و عصاره بابونه بوده و در دو دقیقه ویروس آنتی کوید 19 را از بین می‌برد. با استفاده از این دستمال دیگر نیاز به الکل و شست‌وشوی مجدد دست‌ها نیست.


دیدگاه خود را بیان کنید