شرکت صنایع سلولزی ماریناسان

مقالات,انواع مقاله

مقاله

مقالات

درباره بنیانگذار استاد حاج محمد کریم فضلی

استاد حاج محمد کریم فضلی، بنیان‌گذار گروه صنعتی گلرنگ و کارآفرين برتر کشور، متولد هفتم اردیبهشت‌ماه ۱۳۱۱ هجری شمسی در شهر تويسرکان (استان همدان) هستند و نخستين فعاليت اقتصادی خود را در حين تحصيل، نزد پدرشان که از بازرگانان خوش‌نام و اهل فضل منطقه محسوب می‌شدند، آغاز نموده‌اند.

۱۴:۱۹
۱۳ / ۱۰ / ۱۳۹۹
مقالات ویژه

نانسی؛ بانو شما لایق بهترین‌ها هستید

نوار بهداشتی نانسی هم اکنون با 8 محصول با ویژگی‌های متنوع در بازار موجود است. قبل از اینکه نگاهی به مدل های مختلف نوار بهداشتی نانسی بیندازیم بهتر است کمی در مورد نوار بهداشتی و بازار آن بدانیم. نوار بهداشتی مورد نیاز همه‌ی بانوانی است که عادت ماهیانه یا همان قاعدگی را تجربه کرده باشند. نوار بهداشتی که به پد بهداشتی هم شناخته می‌شود برای مصرف روزانه و شبانه و در انواع مختلفی تولید می‌شود. در یک دسته بندی کلی نوار بهداشتی‌های موجود در بازار به دو دسته‌ی نوار بهداشتی فلاف و ایرلید تقسیم می‌شوند. امروزه شاهد رشد چشمگیر استفاده از نوار بهداشتی ایرلید در کنار نوار بهداشتی فلاف هستیم.

۰۸:۵۴
۲۹ / ۱۰ / ۱۳۹۹
مقالات ویژه

هر آنچه باید در مورد دستمال‌ کاغذی نانسی بدانید

نانسی، تنها یک برگ کافیست صنایع سلولزی ماریناسان دستمال کاغذی نانسی که شامل دستمال حوله، دستمال صورت و دستمال توالت است یکی از برندهای قدیمی و قابل اطمینان صنایع سلولزی ماریناسان است. شرکت مارینا پخش هستی از سال 1394 نماینده توزیع و پخش تمامی محصولات برند نانسی را به عهده دارد. شرکت ماریناسان در اواخر دهه 80 و همگام با اهداف اصلی‌اش که همانا ایجاد رضایت مصرف کننده و خودکفایی صنعت ایران است، خط تولید دستمال حوله و توالت خود را در شهرک صنعتی کاوه واقع در شهرستان ساوه افتتاح و راه اندازی نمود. این شرکت طی این سال ها با بهره گیری از نیروهای متخصص و برجسته‌ی تولید و کنترل کیفیت و همچنین با استفاده از بهترین مواد اولیه، تولید محصولات با کیفیت برای مصرف کننده‌ی ایرانی را در دستور کار خود قرار داده است.

۰۸:۵۷
۲۹ / ۱۰ / ۱۳۹۹
مقالات ویژه