شرکت صنایع سلولزی ماریناسان

اخبار

اخبار

اخبار

بازدید دکتر فضلی از کارخانجات گروه در اشتهارد

دکتر فضلی مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ، در بازدید از کارخانجات گروه در شهرک صنعتی اشتهارد بر اهمیت کیفیت محصولات به منظور رضایت مشتریان و لزوم خودباوری تاکید کرد. دکتر فضلی به همراه جمعی از مدیران ارشد گروه، صبح امروز سه شنبه، ۲۶ دی ۱۳۹۶ از دو کارخانه گروه در شهرک صنعتی اشتهارد بازدید کرد. عصر امروز نیز دکتر فضلی از دو کارخانه دیگر دیدار خواهند کرد.

۱۶:۴۰
۱۲ / ۸ / ۱۳۹۹
اخبار ویژه

بازدید دانشجویان نخبه دانشگاه تهران از یک کارخانه گروه صنعتی گلرنگ

گروهی از دانشجویان نخبه دانشگاه تهران در قالب طرح «همسفر با صنعت ایرانی» از یک کارخانه گروه صنعتی گلرنگ بازدید کردند. به گزارش روابط‌عمومی گروه صنعتی گلرنگ، گروهی از دانشجویان دانشگاه تهران، امروز چهارشنبه، ۱۹ اردیبیهشت ۹۷، ضمن بازدید از کارخانه شرکت صنایع سلولزی ماریناسان واقع در شهرک صنعتی اشتهارد در یک کارگاه آموزشی با حضور مدیر کارخانه،  مهندس طاهری نیز شرکت کردند.

۱۶:۴۱
۱۲ / ۸ / ۱۳۹۹
اخبار ویژه

افتتاح خط بسته‌بندی جدید دستمال حوله و توالت در کارخانه ماریناسان

خط بسته‌بندی جدید دستمال حوله و توالت به منظور افزایش راندمان و ظرفیت بسته‌بندی محصولات در کارخانه ساوه صنایع سلولزی ماریناسان با حضور دکتر سزاوار رئیس هیئت مدیره، مهندس ابول نژادیان مدیرعامل ماریناسان، آقای اسدی مدیرعامل مارینا پخش هستی و جمعی از مدیران، رؤسا و همکاران روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۷ افتتاح گردید.

۰۹:۵۴
۳۰ / ۹ / ۱۳۹۹
اخبار ویژه

دریافت لوح تقدیر جشنواره ملی صنعت سلامت محور توسط ماریناسان

دریافت لوح تقدیر جشنواره ملی صنعت سلامت محور توسط ماریناسان

۰۹:۵۵
۳۰ / ۹ / ۱۳۹۹
اخبار ویژه

گفت‌وگو با طراحان ربات پیکاپ ماریناسان

در حاشیه دیدار نوروزی مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ با همکاران کارخانجات ماریناسان در ساوه، ربات اتوماسیون پیکاپ افتتاح شد. این ربات که هم اکنون نقش مؤثری در بهره‌وری کارخانه ماریناسان ایفا می‌کند به دست تیم فنی این کارخانه ساخته شده است و وظیفه‌ی برداشتن محصول نهایی از روی پالت انتهای خط و حمل آن به انبار را بر عهده دارد. با دو تن از همکاران کارخانه ساوه ماریناسان، مهندس علی اصغر بابایی، رئیس فنی کارخانه ساوه ماریناسان و مهندس قباد رضایی، جانشین رئیس فنی کارخانه در این زمینه گفت‌وگویی  انجام داده‌ایم که امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد.

۱۰:۲۶
۳۰ / ۹ / ۱۳۹۹
اخبار ویژه