توضیحات گلرنگ

شرکت صنایع سلولزی ماریناسان,دستمال سافتلن,دستمال نانسی,تولید کننده نوار بهداشتی,نوار بهداشتی,دستمال کاغذی,مارینا پخش هستی,بهترین نوار بهداشتی,پوشک بچه,بهترین پوشک بچه,پوشک بارلی,پوشک مرسی,دستمال مرطوب,بئاتریس,نوار بهداشتی بئاتریس,سافتلن,دستمال سافتکس,سافتکس,ماریناسان,شرکت ماریناسان,تولید کننده ی پوشک ,شرکت نوار بهداشتی آلاوه,نوار بهداشتی آلاوه

شرکت صنایع سلولزی ماریناسان

چهار‌شنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ | ۱۷:۴۰ ۰ نظر ۱۸۹۳ بازدید

ما اعتقاد داریم که هر کسی در دنیا لایق مصرف محصولات با بهترین کیفیت است. بر این اساس، ما با برندهای ارزشمندمان، بهترین انواع محصولات را به کشورهای خاورمیانه و آسیای میانه ارائه می نماییم.

برند گلرنگ در سال ۱۳۵۱ بنا بر نیاز جامعه، با محصولات شوینده، آرایشی و بهداشتی وارد بازار شدند و همواره از محصولات با کیفیت و قابل اعتماد در بازارهای هدف خود بوده اند. در سال 1398 هم انواع محصولات سلولوزی با این برند وارد بازار شدند.

محصولات سولولزی گلرنگ در کنار انواع شوینده های گلرنگ با کیفیتی بسیار عالی روانه بازار می شوند و محصولاتی هستند که عموم مصرف کنندگان در قلمرو فعالیت این برند، به آنها اعتماد دارند. لطافت و نرمی انواع دستمال صورت گلرنگ و میزان جذب و مقاومت زیاد انواع دستمال حوله و آشپزخانه در کلاس اول جهانی هستند و مزیت رقابتی این محصولات به شمار می آیند.

-

در شبکه های اجتماعی با ما همراه باشید


دیدگاه خود را بیان کنید