توضیحات برند مرسی

شرکت صنایع سلولزی ماریناسان,دستمال سافتلن,دستمال نانسی,تولید کننده نوار بهداشتی,نوار بهداشتی,دستمال کاغذی,مارینا پخش هستی,بهترین نوار بهداشتی,پوشک بچه,بهترین پوشک بچه,پوشک بارلی,پوشک مرسی,دستمال مرطوب,بئاتریس,نوار بهداشتی بئاتریس,سافتلن,دستمال سافتکس,سافتکس,ماریناسان,شرکت ماریناسان,تولید کننده ی پوشک ,شرکت نوار بهداشتی آلاوه,نوار بهداشتی آلاوه

شرکت صنایع سلولزی ماریناسان

چهار‌شنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ | ۱۷:۳۷ ۰ نظر ۲۷۱۴ بازدید

ما اعتقاد داریم که هر کسی در دنیا لایق مصرف محصولات با بهترین کیفیت است. بر این اساس، ما با برندهای ارزشمندمان، بهترین انواع محصولات را به کشورهای خاورمیانه و آسیای میانه ارائه می نماییم.

تحت برند مرسی، سه گروه محصول پوشک، نوار بهداشتی و دستمال مرطوب روانه بازارهای منطقه شده اند. پوشک مرسی از برندهای بسیار فعال در منطقه خاورمیانه و آسیای میانه می باشد. مزیت رقابتی این محصولات میزان جذب بسیار خوب و کش طولی برای جلوگیری از لامپی شدن پوشک است. برند مرسی علی رغم مزیت رهای رقابتی آن، دارای قیمت بسار رقابتی هم می باشد که آزمایش آن منجر به تکرار خرید توسط مصرف کنندگان در بازارهای منطقه می شود.

همچنین، در راستای ارتقای سطح بهداشت و راحتی بانوان منطقه آسیای میانه و خاورمیانه و بر اساس این اعتقاد که بهداشت بانوان و مادران و راحتی و آسایش آنان، از اولویت های جامعه بشری باید باشد، شرکت صنایع سلولزی ماریناسان انواع نوار بهداشتی مرسی را با کیفیتی بسیار عالی روانه بازار نموده است. میزان جذب این محصولات در سطح اول جهانی می باشد و مزیت رقابتی این محصولات در قلمرو فعالیت آن هستند.

دستمال مرطوب مرسی که هم به صورت مجزا و هم به همراه پوشک مرسی ارائه می شود و محصول مکمل پوشک به شمار می آید در کیفیتی بسیار خوب و با میزان رطوبت بالا راهکاری برای مراقبت از فرزندان دلبند شما هستند.

-

در شبکه های اجتماعی با ما همراه باشید


دیدگاه خود را بیان کنید